אתר חדשות ישראלי

שרת החוץ השוודית: בעיית המהגרים היא קטסטרופה

צילום: dreamstime

שוודיה היא אחת המדינות האירופיות בעלות מדיניות ההגירה הנדיבה ביותר, אך לאחרונה המצב מתחיל לצאת משליטה. שרת החוץ השוודית מרגוט וולסטרום החברה במפלגה הסוציאל-דמוקרטית אמרה השבוע, כי שוודיה עומדת לקרוס בעקבות זרם המהגרים למדינה.

מרגוט דורשת מהאיחוד האירופי להתערב במשבר המהגרים בהקדם, ואומרת שעליהם להוריד את הלחץ הגובר על שוודיה. מרגוט הוסיפה עוד, כי היא תדרוש ממדינות האיחוד לקחת אליהם חלק מכמות המהגרים שאמורים להגיע ישירות לשוודיה עוד השנה.

שוודיה אמורה לקלוט השנה לא פחות מ 190 אלף מהגרים. כמות כזאת של מהגרים בכל שנה, עלולה להכביד על המדינה מבחינה כלכלית וחברתית.8 הערות

 1. ינואר 9, 2017 - 6:00 am

  Awesome blog. I enjoyed reading it! Thank you!

  Reply
 2. ינואר 14, 2016 - 5:28 pm

  אין לי טיפה של סימפטיה לשרת החוץ השבדית הארורה וממשלתה המופקרת. לא יכולה לקחת אחריות, תיתפטרי מתפקידך ותודי באחריות שלך למצב. שכל הממשלה תתפטר ותוביל לבחירות חדשות. כך נוהגים בדמוקרטיות. יש לי המון המון סימפטיה לצעירות שבדיה שנאנסות וחלקן נרצחות על ידי אותם צעירים מוסלמים שהגברת קיבלה למדינתה בשמחה גלויה. לו הטפשות הייתה מחלה כואבת, כל ממשלת שבדיה הייתה בגבס. היום זו כבר לא חכמה גדולה לחזות מצבים קשים נורא לשבדים. אני כותב על כך כבר שנים וגם אני לא הראשון.
  נפילתה של שבדיה ברורה כי אם מה שאמרה שרת החוץ המטומטמת שלהם שלא לדבר על החיצוניות היבשה והמקומטת שלה (ראו את שלנו) לא מביא את שבדיה להכריז על מצב חרום, ועל גרוש לארצות מוצאם של מאות אלפי מהגרים בגילאים של 15 עד 35 רווקים, אחת דינם למוות.

  Reply
  • מיכאל ב
   ינואר 16, 2016 - 4:42 pm

   כמי שמכיר היטב את המצב בשבדיה (ולא מהתקשורת אלא בפועל) זה היה צפוי. הבעיה הגדולה היא שחלק גדול מהציבור שם (שאינו בהכרח מכיר את המהגרים) תומך במדיניות ההגירה. התקשורת והפוליטיקאים אינם מספרים לציבור את האמת ולכן התוצאה צפויה.

   Reply
   • ינואר 16, 2016 - 5:51 pm

    מיכאל, הכרותך מקרוב המאשרת את המצב שאנחנו מכירים מהתקשורת חשובה ביותר. אבל מה שקורה גם בתקשורת שם יאיר ל ויעיר את אזרחי שבדיה. ניסיונות ההסתרה של הממשלה השבדית את האמת על גלי התקיפות על מקרי האונס והרצח שכולם!!!!!!!!!!!!!משויכים למוסלמים מחרידים פוליטית. הבחירות שם יערכו בקרוב עקב הפלת הממשלה שם וכנראה שנראה ונשמע זמירות חדשות משם. חשוב לא לזרוק את היחסים הדיפלומאטיים אתם לפח מפני שחוזר בתשובה אמונתו חזקה יותר מאדם רגיל והמהפך הצפוי בשלטון שם יחזיר את שבדיה לפינה הנגדית ביחסים ביננו ויוציא אל האור את כל השחיתות המדינית שיש שם עכשיו. קצת סבלנות.

    Reply
 3. נובמבר 1, 2015 - 4:24 pm

  בשל חוסר ההתערבות של מדינות העולם בנעשה בסוריה .נקלעו כולם למצב זה של מהגרים

  Reply
  • בר1
   נובמבר 2, 2015 - 7:21 am

   וגם באפריקה
   ואם לא נעזור לשבדיה גם לזה יהיו השלכות

   Reply

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *