אתר חדשות ישראלי

הקולונל הבריטי קמפ: אסור לישראל לוותר על יו”ש – תקום שם מדינת טרור

המפקד לשעבר של הכוחות הבריטיים באפגניסטן יצא בחריפות כנגד החלטה של האו”ם נגד ישראל שהועברה בחודש שעבר, וטען כי- “זה צעד שנותן רוח גבית לאלימות הפלשתינית ותנועות ה-BDS בעולם”.

בראיון לאתר J-TV אמר קולונל ריצ’ארד קמפ כי החלטת ממשלתו לתמוך בהצעה היתה שגויה. הוא אמר כי ההתנחלויות חוקיות, וגם בכירים בבריטניה שטענו שהן אינן כאלה- יודעים שכן.

“על ידי כך שאומרים שהן אינן חוקיות, בריטניה מקווה להפעיל לחץ על ישראל. אבל הפלשתינים לא יקיימו דיונים עם ישראל מפני שהם לא מוכנים לעולם להכיר בה כמדינה יהודית”.

לטענת קמפ, מטרת הממשלות הבריטיות והאמריקניות הנוכחיות היא להביא לנסיגה מלאה של ישראל משטחי יו”ש ומזרח ירושלים. עם זאת, הוא אומר כי ישראל לא תסוג לעולם כי הנהגתה מבינה את ההשלכות הביטחוניות של הדבר. “ראינו את התוצאות של הנסיגה מעזה ודרום לבנון, ונסיגה נוספת תוביל להקמת של מדינת טרור איסלאמית”.1 תגובה

  1. עודד ישראלי
    מאי 30, 2017 - 1:36 am

    צורת מחשבה של גנרל שרואה את הכל במונחים טקטיים של שטח… אבל מה יקרה אם נזרום איתו ואם לא נוותר על יו”ש? האם אז כל ה-2.5 ערבים פילסטינים שחיים שם יעלמו פתאום? האם הם יהפכו לחובבי ציון נחמדים שמסתובבים ביניינו עם מגשים של קפה ובקלאווה ומגישים ליהודים? (והתשובה, אגב, היא לא. במקרה כזה ישראל תהפך למדינה דו-לאומית שחצי מאזרחיה הם פילסטינים שונאי יהודים – ויש להניח שגם טרור יהיה בה, ובשפע)..

    Reply

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *