אתר חדשות ישראלי

צפו: שוטרים שוודים מותקפים באכזריות על ידי מהגרים

תיעוד מזעזע של שני אנשי ביטחון מותקפים על ידי חברי כנופייה מוסלמית בתחנת רכבת תחתית בשוודיה: בסרטון נראים השניים כאשר הם מנסים להשיב את השליטה על המצב לאחר שניסו לעכב אחד מהם ברציף התחנה. העימות הגיע לאחר שאחד מהחבורה סירב לשתף פעולה.

חבריו הקיפו את אנשי הביטחון תוך שהם מנסים להובילו אל מחוץ לתחנה. בטרם הצליחו שני המאבטחים להרגיע את המצב, הם הותקפו ע”י מספר אנשים שהצליחו לשחרר את המעוכב.

המאבטחים קראו לתגבורת משטרתית, אך בטרם זו הגיע הספיקו החוליגנים לפצוע את המאבטח. בשלב הזה המאבטחת משחררת את העצור כדי לעזור לשותפה, ומוציאה אלה כדי להבריח את הפושעים.

לאחר שנראה היה שהחבורה נסוגה, אחד מהם החל לתקוף את המאבטח בשנית. כאשר המשטרה הגיעה לזירה, המאבטחת תיארה את התוקפים כגברים שחורים והזהירה את השוטרים כי הם הצליחו לגנוב את אלת הביטחון שלה.

כוחות הביטחון השוודים כבר הודיעו כי הם אינם ערוכים להתמודדות עם גל האלימות העולה בעקבות הגעת המהגרים. יותר מ-50 אזורים במדינה מוגדרים כעת ככאלו אשר אסור למשטרה להיכנס אליהם. בממוצע, 3 שוטרים מגישים את התפטרותם מדי יום. בקצב הזה, המשטרה תהיה בחוסר של 1,000 שוטרים עד ערב ראש השנה האזרחית.1 תגובה

  1. פברואר 15, 2017 - 12:47 pm

    לשבדים: תמכתם בערבים ובנאצים נגד היהודים
    עכשיו אולי תבקשו את עזרת היהודים נגד הערבים…….

    Reply

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *