אתר חדשות ישראלי

עיתון מצרי: טראמפ עוזר ליהודים להשתלט על העולם

העיתון הממסדי המצרי אל-יום אל-סאבע, פרסם מאמר מאת האשם אל-פח’ראני, שכותרתו “ממזימות האביב הערבי אל קניית הבית הלבן- הפרוטוקולים של זקני ציון מממשים את מטרותיהם לאחר 100 שנים”. מקור: memri.org

במאמר הזה שפורסם ב-11 בדצמבר 2017, טוען אל-פח’ראני כי הכרזת הנשיא האמריקני דונלד טראמפ בדבר ירושלים, היא תוצאה של לחץ הלובי היהודים, ומדובר בשלב נוסף במזימה הציונית להשתלט על העולם, ברוח הפרוטוקולים של זקני ציון.

הוא טוען כי מימוש המזימה הזו התבטא גם בהצהרת בלפור, וכי המטרה היא להשמיד את מדינות ערב ע”י הצתת “האביב הערבי”, וערעור יציבותן.

“באמצעות פעילות מעקב, ובהתאם לאג’נדה הזדונית שלהם, הכיבוש יוצר את רשת העכביש שלו. במשך עשורים, ישראל החליפה את הפטרונים במזרח התיכון במטרה לעורר כאוס. קודם כל היא סחטה את הממשלה הבריטית בתקופה הקולוניאלית, ולאחר מכן החליפה אותה בארה”ב, ולאחר מכן הביאה את ארה”ב באמצעות דונלד טראמפ להכריז כי ירושלים היא בירת ישראל”.

“ההכרה האמריקנית החד צדדית הזו, אשר מתעלמת מהקהילה הבינלאומית ומהשלכותיה, לא היתה פתאומית. מדובר במזימה שהיהודים האירופאים זממו מאז שנת 1901, שנכתבה ב-24 הפרוטוקולים של זקני ציון. הפרוטוקולים האלה מתארים תכנית להשתלט על העולם ע”י מינוי יהודים בעמדות מפתח, ובהקמת ארגוני שדולה כמו הלובי הציוני, שמטרתו להשתלט על גורל המדינות”.

לקרוא עוד:  memri.org (אנגלית)

 

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *