אתר חדשות ישראלי

סגן ראש העיר פרנקפורט: על אירופה לפתוח את העיניים ולתמוך בישראל

אובה בקר, סגן ראש העיר פרנקפורט שבגרמניה, אמר כי מאז מתקפות הטרור ביבשת אירופה, האירופים מתחילים להבין את המצב שבו מתמודדת מדינת ישראל.

בדף הפייסבוק שלו כתב בקר: “עם עליית הטרור באירופה, יותר ויותר מתחילים להבין את המצב עמו מתמודדת מדינת ישראל מאז ימי דוד בן גוריון שהכריז על הקמת המדינה ב-14 למאי 1948. העלייה הזו במודעות צריכה לפתוח את עיניהם של אלו באירופה, לכך שזו מטרתנו לתמוך בישראל, מפאת היותה הדמוקרטיה היחידה המייצגת את שלטון החוק במזרח התיכון. ישראל היא גשר דמוקרטי בין המזרח למערב והיא קשורה עמוק לערכים האירופאים”.

“השנה הזו מסמלת עשור לסבל ברצועת עזה, שנגרם לא משלטון ישראלי, כפי שרבים באירופה מסוגלים לחשוב. תושבי עזה סובלים מחוסר חירות ודמוקרטיה, משלטון האימים של חמאס, הבוגד בבני עמו מאז ישראל נסוגה מהשטח ב-2005 ועלה החמאס לשלטון ב-2007. ההנהגה המושחתת של החמאס קיבלה מאות מיליוני דולרים לאורך העשור, אך הכסף לא הגיע לתושבים- אלא לחשבונות האישיים של ההנהגה ולמימון תשתיות הטרור נגד ישראל”.

בקר הוסיף עוד: “לא צריך להעביר שום מימון אירופאי לרצועת עזה. כל עוד לא ניתן לדעת לאן הכסף מגיע ולמה הוא משמש”.

1 תגובה

  1. hana sharon
    אוגוסט 16, 2017 - 8:27 am

    תתעוררו תתעוררו, הגיע הזמן להפסיק את התמיכה בטרור בעזה ובכלל , התושבים בעזה אומללים, מייחלים ליום שבו יוכלו לשוב ולעבוד בישראל ולפרנס את המשפחות שלהם בכבוד.

    Reply

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *