אתר חדשות ישראלי

דאחי חלפאן: “מדינה פלשתינית המנוהלת על ידי ערבים תהיה מדינה מפגרת”

מפקד משטרת דובאי לשעבר, דאחי חלפאן תמים, שזכור לכולם כמי שהוביל את חקירת פרשת חיסולו של המחבל מחמוד אל-מבחוח, הציע לוותר על רעיון של הקמת מדינה ערבית לצד ישראל: “מדינה פלסטינית המנוהלת על ידי ערבים תהיה מדינה מפגרת [כושלת] נוספת בעולם הערבי”, כתב ח’לפאן בחשבון הטוויטר שלו.

“על הערבים לחיות תחת ההנהגה היהודית [הכוונה למדינה דו לאומית] עד שיהיו בעוד 70 שנה רוב האוכלוסייה… שילמדו מהיהודים, ולאחר מכן ישלטו על המדינה כמו המצב הנוכחי בדרום אפריקה”. בציוץ אחר כתב חלפאן: “אסור לנו להתייחס ליהודים כאל אויבים. עלינו להתייחס אליהם כאל בני דודנו שחושבים אחרת מאתנו וצריכים הדרכה”.

ח’לפאן תיאר את הכישלון של הערבים לנהל מדינה, לעומת הכישרון הכלכלי המכובד שיש ליהודים: “היום, היהודים מנהלים את כלכלת העולם, ללא היהודים הערבים לא היו יודעים איך להפקיד את הכסף שלהם אפילו בבנק”.

 

4 הערות

 1. schr7
  מאי 13, 2017 - 3:49 pm

  בסוף הוא אומר את האמת הפנימית שלו, היהודים צריכים הדרכה.
  אנחנו יודעים מה זאת הדרכה מוסלמית:
  אתה מתאסלם או שעורפים לך את הראש ואשתך והבנות שלך שפחות מין.
  אחלה הדרכה

  Reply
 2. אלון ברד
  אפריל 11, 2017 - 6:41 pm

  אתם מבינים? כמה מילים טובות והפסקתם לקרוא, מבחינתו, הערבים צריכים ללמוד מאיתנו ואז כשיהיו רוב , לשלוט עלינו כי אנחנו “חושבים אחרת וצריכים הדרכה”

  Reply
 3. מני
  ינואר 30, 2017 - 4:34 am

  כן ירבו אנשים עם ראש פתוח כמו חלפאן . אני עליתי ארצה בגיל 10 ועקבתי מקרוב אחר התפתחות תושביה כולל ערביי ישראל , היום ערביי ישראל חיים בשלום בטחון חופש תנועה וביטוי . תמצא אותם באוניברסיאות , בתי חולים , בנקים ופיננסים , בתי מרקחת , חברות תקשורת ועוד ועוד …מכוניות חדשות , נביעות לחול , בילויים בבתי מלון בשפת נים בפארקים , חוגגים ושמחים ובהשוואה לאחיהם במדינות ערב , הם נהנים משכר טוב מתנאי פנסיה , בנו וילות והקימו עסקים . האם יכלו להגיע להשגים כאלה במדינה נפרדת ? התשובה היא לא ושיקומו עוד אנשים פכחים כמו חלפאן וישמיעו את קולם .

  Reply
  • Yaron
   אפריל 11, 2017 - 8:03 am

   האיש הזה מסביר שצריך רק ללמוד מהיהודים ואחר כך שהערבים יהיו לרוב המדינה וגם יהיו כבר עם המון ניסיון שרחשו מהיהודים אז יהיה אפשר לזרוק אותם לפח ללא ספק האיש לא טיפש אבל האיסלם לא עזב אותו לרגע .

   Reply

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *