נתניהו

נתניהו: עם ישראל התפכח מאשליות השמאל

צילום: dreamstime

ראש הממשלה נתניהו תקף בפוסט ארוך בפייסבוק שלו "גורמים מרכזיים בתקשורת ובשמאל". לטענתו, אותם גורמים מנהלים מלחמת חורמה נגד משפחתו ולדבריו עושים לו רצח אופי.

"גורמים אלו כבר הבינו שלא יוכלו לשכנע את עם ישראל בצדקתם ולנצח אותנו בפתק הבוחר, זאת מפני שעם ישראל התפכח מאשליות השמאל". לדבריו, "ניפוץ האשליות שלהם על קרקע המציאות הובילה אותם למסקנה שלא יצליחו עוד לשכנע את העם בתפיסת העולם שלהם. לכן הם עברו לנהל מלחמת חורמה אישית נגדי, מכיוון שלתפיסתם אני המכשול העיקרי להחזרת השלטון לידיהם.

"משעשע לראות כיצד אותם עיתונאים, שמסבירים את מסע ההכפשות שלהם כלפיי וכלפי משפחתי בכך ש״תקשורת צריכה לבקר את השלטון״, הם אותם אלה אשר דיברו על הצורך "לאתרג" את ראש הממשלה שרון על מנת לסייע לו בביצוע תכנית ההתנתקות.

"באמצעות שטיפת מוח יומיומית של הציבור", הוסיף נתניהו, "ורצח אופי שלי ושל משפחתי, הם מקווים להסיט את תשומת ליבו של הציבור מסוגיות הליבה של הוויכוח הפוליטי בישראל. זה לא יעזור להם. האוויר החם יצא מכל בלון שמנפחים נוני מוזס, רביב דרוקר ושותפיהם".About מערכת newsdesk

7 comments

 1. קוביוסטוס

  אכן סיבה טובה לביבי לגנוב מהפנסיות של השכירים ולהביא את בזבוזי בית ראש הממשלה לשיאים ללא אח ורע בעבר.

 2. ריקי בן יוסף

  מה שאני רוצה שהימין יישאר אבל לא מוכנה לחלק לשני חלקים את המדינה

 3. אני לא יודעת אם להפיל את הימין כמו להעיף את ביבי לכל הרוחות

 4. מרים אוחנה

  לא רוצה שהמדינה שלי תחולק כפרוסות עוגה.

 5. התיקשורת מזמן לא אובייקטיבית ומה שקרה בבחירות רק מחדד לנו הציבור ולעם ישראל שיש פער בין המצב בשטח ובין סקירת העיתונאים הרדיפה של התיקשורת נגד ראש הממשלה רק מחזקת את הציבור לדעת שביבי פועל נכון לטובת המדינה והעם שבחר בו כראש ממשלה אז היידיי ביבי תמשיך לעבוד קשה והתוצאות יגיעו בבחירות העם בחר ביבי.

  • קוביוסטוס

   לא אובייקטיבית ?! מרושעת ! הכיצד הם מעזים לבקר שליט הנהנה מסגידת ההמון?! הם לא יודעים שאסור לבקר את המנהיג במשטר פשיסטי ?!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*