אתר חדשות ישראלי

ח”כ ענת ברקו: סורוס לא משלנו – אוטו-אנטישמי עוכר ישראל

ח”כ ד’ר ענת ברקו (הליכוד) אמרה כי למרות שהמיליארדר ההונגרי ג’ורג’ סורוס נחשב ליהודי, אסור להגן עליו או לתמוך בו.

“לא נגן על התליינים שלנו!” כתבה ח”כ ברקו בדף הפייסבוק שלה, “המיליארדר היהודי ג’ורג’ סורוס הוא אוטו-אנטישמי עוכר ישראל, אשר תומך בהתגרענות איראן ותומך נלהב בשדולה למען איראן גרעינית בארה״ב ובארגוני שמאל קיצוניים בארץ ומחוצה לה!

סורוס יושב לו מדושן מעונג באירופה וחותר תחת קיומה של מדינת ישראל על ידי מימון גופים אנטי ישראליים. אני בוחנת אפשרות לשינוי חקיקה שיאפשר שקיפות. הוא כ”כ אוהב שקיפות, כך שלא יפריע לו שנראה לאן הוא תורם את כספו.

תמיכה באיראן ובשמאל הקיצוני הוא מכנה ״פילנתרופיה״. לא צריך להיות גאון בלוגיקה כדי להבין שתמיכתו בגרעין האיראני משמעותה רצונו העז בהשמדת ישראל, המדינה היהודית היחידה בעולם”.

לסיום כתבה ח”כ ברקו: “אתה לא משלנו סורוס, אתה אנטישמי בעצמך! ניאבק באידיאולוגיה שלך סורוס כפי שאנו נלחמים בגרעין האיראני – מן השורש, בנחישות ובעוצמה!”1 תגובה

  1. תל אביבי
    ספטמבר 15, 2017 - 1:46 pm

    כישראלי הנמצא חודשים ארוכים בשנה בבודפשט, אני מסיר כובעי בפני חה”כ ברקו. היא ה-1 בחבורת “נבחרי העם” המבינה היטב את כובד משקלן של מילותיה על אופיו של סורוס (בהיגוי נכון צריך לומר:שורוש) כאשר ראיינו אותו בשנת 86 לתוכנית “60 דקות” הוא לא מצא מילים להסביר למראיין הגוי, כמה סיפוק היה לו כאשר החרים רכוש יהודי בבודפשט בגיל 14. “אלו היו השנים בהן עוצב האופי שלי”
    סורוס הוא ללא ספק אוטו אנטישמי מובהק, המעניין הוא שבהונדריה סורוס אינו רצוי ואסורה עליו הכניסה בצו ממשלת הונגריה.

    Reply

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *