אתר חדשות ישראלי

הודים ברשת כועסים על מודי: ביקרת בפלסטין? אין מדינה כזאת בכלל

ראש ממשלת הודו, נרנדרה מודי, ביקר בשבוע שעבר ברמאללה ונפגש עם יו”ר הרשות אבו מאזן. מודי ופמלייתו הגיעו למתחם הקבר של יו”ר הרשות לשעבר יאסר ערפאת, והשתתפו בטקס הנחת זרים על קברו. “הוא היה ממנהיגי העולם הדגולים וידיד קרוב של הודו. תרומתו לפלסטין היסטורית”, אמר מודי על ערפאת.

בדף הפייסבוק של מודי, הגיבו הודים אוהבי ישראל נגד הביקור בשטחי הרשות. אחד הגולשים כתב: “בבקשה מודי, אל תבזבז זמן במקומות כאלה. האנשים שם לעולם לא ילמדו או יבינו את האנושות”.

גולש אחר כתב: “אוקיי, אני יכול לדעת איפה נמצאת פלסטין? אתה יכול להראות לנו איפה זה במפה של Google? איזה מן סוג של פוליטיקה אתה עושה מודי? מצד אחד אתה רוצה את התמיכה של ישראל ומצד שני אתה אומר שאתה בפלסטין? האם אתה בטוח שפלסטין קיימת?”

בחודש שעבר, גולשים רבים בהודו הביעו זעם בטוויטר על הממשלה ההודית שהחליטה להצביע באו”ם נגד ההכרה של נשיא ארה”ב טראמפ בירושלים כבירת ישראל.

הגולשים הביעו את זעמם לאחר שהשגריר הפלשתיני בפקיסטן, וואליד אבו עלי, השתתף בהפגנה נגד ישראל בפקיסטן, שלצידו לא אחר מאשר האויב הגדול ביותר של הודו – המחבל חאפז מוחמד סעיד, שביצע את הפיגועים הקטלניים בבית חב”ד ובעיר מומבאי לפני 9 שנים, שבהם נרצחו 166 בני אדם.

בציוץ אחד נכתב: “נרנדרה מודי וממשלת הודו חייבים להבין ולהבין היטב, ישראל הא ידידה אמיתית של הודו ולא הפלשתינים”.Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *