אתר חדשות ישראלי

ג’ארד קושנר: טראמפ מתגאה שבתו ונכדיו יהודים

נשיא ארה”ב דונלד טראמפ הביע מחדש את אהבתו לעם היהודי בברכת ראש השנה שהקליט עבור מנהיגים יהודים אמריקנים. תוך שהוא ממשיך במסורת הבית הלבן, הנשיא טראמפ קיים וועידה יחד עם אישי ציבור מרכזיים ביהדות ארה”ב לכבוד ראש השנה היהודי.

ג’ארד קושנר, חתנו של טראמפ ויועצו הבכיר, אמר כי “כל מי שמכיר את הנשיא יודע שהוא מתגאה בעובדה שבתו ונכדיו יהודים. האהבה והכבוד שלו לעם היהודי לא נגמרות רק כלפי המשפחה שלו. תחת הנהגתו של הנשיא, יחסיה של אמריקה עם מדינת ישראל מעולם לא היו חזקים יותר, וההתחייבות שלנו מעולם לא היתה משמעותית יותר”- אמר קושנר.“אני שמח לפנות אליכם היום ולאחל לכם שנה טובה ומתוקה”- אמר טראמפ. “אני שולח לקהילה היהודית את ברכותיי העמוקות, בשעה שאנו מתקרבים לעשרת ימי תשובה”.

במסר המוקלט שלו, אמר טראמפ כי הוא מרגיש כבוד עצום בכך שמספר ניצולי שואה לקחו חלק בוועידה שלו: “אתם נולדתם עדים לרוע שלא ניתן לתאר, והעקשות שלכם מהווה השראה לכולנו. בכך שאתם מספרים את סיפורכם, אתם עוזרים לנו להתייצב מול הרוע הנוכחי בעולם, ועל כך אנו אסירי תודה”- אמר טראמפ.

טראמפ סיים בכך שהודה- “לכל אחד מכם והצורה שבה אתם תורמים לאומה שלנו. אמריקה חזקה יותר בזכות יהודים שמביאים לכאן חיים, תקווה ועמידות. מלניה ואני מאחלים לכם שנה טובה, בריאה ומתוקה”- אמר.

לקרוא עוד: unitedwithisrael.org

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *