אתר חדשות ישראלי

בני ציפר לתקשורת: יום יבוא ותבקשו סליחה על היחס שלכם לזוג נתניהו

עיתונאי “הארץ”, בני ציפר, התייחס בפוסט בפייסבוק למתקפה התקשורתית נגד שרה נתניהו בפרשת המעונות וכתב:

“יום יבוא ותצטערו, אתם חבריי מהתקשורת, וחבר המלשינים והולכי הרכיל שהסתפחו אליהם, ואנשי משפח ולא משפט שנשאבו אל הנועם הכוזב של דברי הבלע שלהם. יום יבוא ותצטערו על מה שעשיתם לאשה טובה וישרת דרך אחת שכל חטאה היה – אבוי – היותה רעייתו של ראש הממשלה. אני לא מייחל לבואו של יום כזה אלא מתפלל, בחודש הרחמים והסליחות שהוא חודש אלול, שאולי עוד תחזרו מדרככם הרעה.

הסופר הגרמני חתן פרס נובל היינריך בל כתב כבר לפני שנים רומאן נבואי בסוגיה זו ושמו “הכבוד האבוד של קתרינה בלום”. הוא הראה בו כיצד צעד צעד מצליחה התקשורת, מתוך סאדיזם ורשעות פשוטים, להרוס את חייה של אשה אחת, שלא עשתה שום רע. הוא ניבא ברומאן הזה עוד לפני עשרות שנים את הטירוף שאחז את הארץ הזאת סביב דמותה של שרה נתניהו.

כלומר, שתקשורת ההמונים היא מפלצת קפיטליסטית, שכדי למכור את מה שהיא מוכרת היא חייבת לספק את הגירויים הכי חזקים. והגירוי הכי חזק, שעובד תמיד, הוא לראות דם אדם נשפך. לראות אדם מתבוסס בדמו לאחר שנרמס על ידי חיות טרף. שאלו את הרומאים. כך בעזרת קורבנות קבועים לדת הסאדיזם הקולקטיבי, החזיקה האימפריה שלהם מעמד מאות שנים.

יום יבוא ותצטערו, אתם חבריי מהתקשורת, שלעגתם לי והוצאתם לי שם של מוקיון מטורף, ליצן חצר, מתקרנף, משת”פ ונאצות אחרות. והכל על שום שאני האדם היחיד אולי בדבר הזה הקרוי תקשורת שאינו כורע ואינו משתחווה לאליל שלכם. האליל שלכם, המכונה חופש העיתונות, או דמוקרטיה, אינו באמת מה שאתם מכנים אותו. מאחורי מה שאתם קוראים חופש העיתונות ודמוקרטיה מסתתרת הסגידה לממון, לעשיית רווחים שבשמה מותר לעשות הכל, כולל לרמוס את כבודה של קתרינה בלום אז ושל שרה נתניהו כיום.

המוקיון המטורף, שהוא אני, יודע בידיעה ברורה – ולא תזיזו אותו מדעתו גם אם תרסקו את שמו הטוב על גלגל העינויים – ששרה נתניהו היא אשה טובת לב, חכמה, אשת חיל על פי כל קני המידה של הפרק הידוע מספר משלי המספר את שבחיה של אשת החיל. היא האשה שמאחורי סיפור ההצלחה הגדול, שאין לו תקדים בעצם בתולדות ישראל, של ראש הממשלה בנימין נתניהו. כן, על פי כל הקלישאות שמאחורי כל גבר מצליח עומדת אשה, כך גם במקרה של בני הזוג נתניהו.

זו לא משימה קלה להיות המנוע הדוחף את סיפור ההצלחה הגדול הזה. המשימה הזאת כוללת בעיקר מסירות. ונדמה שהתכונה ושמה מסירות מתלבשת על שרה נתניהו כמו כפפה על היד. המסירות זה שמה השני. היא הוכיחה אותה בטיפול המסור והקנאי באביה בערוב ימיו. היא מוכיחה אותה בטיפול שלה בחלשים והנזקקים ליד מלטפת. חיילים בודדים, ניצולי שואה. ראיתי איך היא קמה כלביאה כשהיא צריכה לעזור לזולת. היא מזכירה לי כל כך את אמי, ד”ר נירה ציפר, שיש עד היום אנשים שהיו מטופלים שלה שעדיין זוכרים את מסירותה אליהם. אני מזהה אצל שרה נתניהו את אותה טבעיות שבה היא מניחה הצידה הכל, כשמדובר בעזרה לאנשים הנזקקים לה.

בחברה שערכיה הושחתו, בין השאר על ידי התקשורת ההמונית, שוב לא מאמינים אלא באינטרסים. “מה יוצא לי מזה” הוא התורה כולה על רגל אחת. מה מוזר, שהזוג העומד בראש מדינת ישראל הוא הניגוד הגמור של הרוח הצינית הזאת. ואני יכול לחתום לכם על כך: בנימין נתניהו הוא פשוט אדם שמאוהב בלי תנאי ובלי חשבון בישראל, בעם ובמדינה. אילו היה איש של אינטרסים, הרי היה יכול לעזוב הכל ולנסוע לחו”ל ולשות חיל בעסקים כמו אבוד ברק מהמחנה הסוציאליסטי. ושרה נתניהו היתה יכולה לחיות לצדו חיי תפנוקים כביכול.

אלא שהם אינם כאלה. הם הם דמויות המופת שאליהם צריכה המדינה הזאת לשאוף. וכמי שמכיר אותם מקרוב יודע אילו ארוחות צנועות של סלט וגבינה בולגרית הם אוכלים, באילו תנאי מגורים ספרטניים הם חיים. וכמה כל מה שקרוי החיים היפים אינו מעניין אותם כהוא זה. אם יש דבר שנתניהו אוהב חוץ מאהבת ישראל, הרי זו קריאת ספרים. ואם יש דבר ששרה נתניהו אוהבת הרי זה לרוץ לעזרתו של אדם הנזקק לעזרתה.

הו, עמי, סורו לכם מהתקשורת, מהולכי הרכיל ומהמלשינים. אל תאמינו בשקרים שמספרים לכם על שרה נתניהו הטובה. ובקרוב צדקתה תצא לאור, וכל הרשעים יתחפרו במחילותיהם בכלימה. עד שימצאו להם קורבן חדש להתעללויותיהם כדי להזין את מכונת התופת שלהם בדם תמימים”.

3 הערות

 1. קורןנאוה טבריה
  ספטמבר 9, 2017 - 5:32 pm

  לא לפני שירדפו אותם ואת בני זוגותיהם כמו שרדפו את נתניהו ושרה.
  חבורת ערפדים צמאי-דם.

  “כל שנאה יש תקווה להבינה ולרפאה – חוץ משנאת מי ששנאך מתוך קנאה”!
  (רבי שלמה אבן עזרא).

  Reply
 2. ספטמבר 9, 2017 - 1:37 pm

  בני ציפר. מזמן לא קראתח דברי אמת. מזמן לא קראתי על עיצונאים שמכים על חטא של סרוסעיתונות חושבת ואמיתית. מהעשתה להם שרה נתניהו. לקחו עבריין ושקרן ונוכל ושתלו אותו בבית ראש הממשלה. כדי שיהיה שטינקר של ראש השבכ או המוסד. ונוח לנסות לפגוע בראש הממשלה הכי מוצלח של ישראל. צבר. חכם ומצליח כדי להמליך ליצן. כסיל עושה רצון מעבידיו מהשמאל. בני ציפר אשריך .

  Reply
  • רחל
   ספטמבר 9, 2017 - 4:10 pm

   בני ציפר תבורך על האומץ העצום לקום לומר את האמת כנגד חיות הטרף הקוראים לעצמם עיתונאים

   Reply

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *