"בכל פעם שארה"ב ניסתה לחלק את ארץ ישראל – אלוהים העניש את אמריקה"

"בכל פעם שארה"ב ניסתה לחלק את ארץ ישראל- אלוהים העניש את אמריקה", כך כותב מייקל סניידר באתר End Of The American Dream. סניידר הביא 10 דוגמאות לאסונות טבע שהתרחשו באמריקה לאחר שארה"ב לחצה על ישראל. לדבריו של סניידר, אובמה הציב את ארה"ב בסכנה חמורה לאחר שסירב להטיל ווטו על ההצעה כנגד ישראל באו"ם.

10 Times That God Has Hit America With A Major Disaster After The U.S. Attempted To Divide The Land Of Israel

המאמר המתורגם:

"במשך העשורים האחרונים, בכל פעם שממשלת ארה"ב נקטה בצעד משמעותי לעבר חלוקתה של ארץ ישראל, הדבר הביא לאסון ממשי בארה"ב. על אף זאת, ועל אף ההתנגדות הבוטה לאובמה מצד ראש הממשלה בנימין נתניהו, נשיא ארה"ב הנבחר דונלד טראמפ, וחברי קונגרס אמריקאיים- אובמה נמנע מלהטיל ווטו על החלטת האו"ם 2334.

על אף שיש מחלוקת לגבי עד כמה עמוקה היתה מעורבות ארה"ב בהחלטה, דבר אחד ברור- הסיבה שהיא עברה מוטלת על ידיו של אדם אחד, אובמה. התנ"ך שלנו חוזר ואומר כי ה' יברך את אלו הרוצים בשלומה של ישראל, ויעניש את אלו הרוצים ברעתה.

1. בפעם האחרונה שארה"ב נמנעה מלהטיל ווטו על החלטה אנטי-ישראלית באו"ם, זה היה ב-1979 תחת ממשל קרטר הדמוקרט, בהחלטה 446. 4 ימים לאחר מכן, נחתם הסכם השלום בין ישראל למצרים אשר אילץ את ישראל לוותר על שטחים נרחבים. יומיים נוספים אחרי זה, התרחש האסון הגרעיני החמור ביותר על אדמת ארה"ב, אשר הגיעה לכותרות בכל המדינה:https://en.wikipedia.org/wiki/Three_Mile_Island_accident

2. באוקטובר 1991, ג'ורג' בוש האב פתח את וועידת מדריד אשר הביאה לראשונה את ישראל למגעים עם אש"ף. את אותה וועידה פתח בוש באומרו כי "על ישראל לבצע וויתורים טריטוריאליים". בדיוק באותו הזמן, התבשלה לה סופה צפון אטלנטית אשר בכלל לא היתה אמורה להגיע לאותו כיוון בהתחלה, אך סטתה אלפי קילומטרים ושלחה גלים בגובה 10 מטרים שפגעו באחוזתו של הנשיא בוש במדינת מיין.

3. באוגוסט 1992, וועידת מדריד עברה לוושינגטון, וביום למחרת הוריקן אנדרו פגע בפלורידה והביא לנזק בשווי 30 מיליארד דולר. זה היה אסון הטבע החמור בתולדות ארה"ב עד אותה תקופה.

4. בינואר 1994, הנשיא קלינטון נפגש עם נשיא סוריה חאפז אל-אסד במטרה לדון על נסיגה ישראלית מרמת הגולן. בתוך 24 שעות, רעידת אדמה קטלנית פגעה בקליפורניה, וזה היה האסון השני החמור ביותר בתולדות ארה"ב עד אותה תקופה.

5. בינואר 1998, ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע לבית הלבן אך זכה לקבלת פנים קרה. הנשיא קלינטון ומזכירת המדינה אולברייט סירבו לסעוד עמו. בדיוק באותו היום פרצה שערוריית המין של קלינטון עם מוניקה לווינסקי, אשר קברה את ממשל קלינטון.

6. ב-28 לספטמבר 1998 עבדת אולברייט על תכנית אשר תביא את ישראל לוותר על 13% משטחי יו"ש- הסכם ואי. באותו היום, הוריקן ג'ורג' פגע בחופי ארה"ב.

7. ב-3 למאי 1999 אמור היה יאסר עראפת להכריז על מדינה פלשתינית עצמאית שבירתה ירושלים. באותו היום פגעו סופות הטורנדו החזקות בהיסטוריה בקנזס ואוקלהומה.

8. באפריל 2003 הוצגה "מפת הדרכים לשלום" מפי השגריר לראש הממשלה אריאל שרון. במהלך 7 הימים לאחר מכן, ארה"ב ספגה מספר שיא של 412 סופות טורנדו.

9. ב-2005, הנשיא ג'ורג' בוש הבן היה משוכנע כי הכרחי להסיר את כל ההתנחלויות הישראליות ברצועת עזה. ביום האחרון לביצוע תכנית ההתנתקות, החלה להתגבש סופת "קתרינה", והעיר ניו-אורלינס עד היום לא הצליחה להתאושש מפגיעתה. היתה זו הסופה הקטלנית ביותר בהיסטוריה של ארה"ב עד אותה תקופה.

10. במאי 2011, אמר הנשיא אובמה כי ישראל תהיה חייבת לחזור לגבולות 67. 3 ימים לאחר מכן, פגע הטורנדו במדינת מיזורי, שגרם לנזק היקר ביותר בהיסטוריה של ארה"ב.One thought on “"בכל פעם שארה"ב ניסתה לחלק את ארץ ישראל – אלוהים העניש את אמריקה"

  1. "הַצּוּר תָּמִים פָּעֳלוֹ כִּי כָל דְּרָכָיו מִשְׁפָּט אֵל אֱמוּנָה וְאֵין עָוֶל צַדִּיק וְיָשָׁר הוּא."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *